Neohodnoceno

Motorový olej MOTUL 5000 4T 10W-40, 1 Litr

Skladem (3 ks)
Kód: 56-10-064
Značka: MOTUL
232 Kč / ks 192 Kč bez DPH
Kategorie: 10W-40
Záruka: 2 roky

MOTUL 5000 4T 10W-40 je syntetický 4-taktní olej s technologií HC-TECH®© Technology chránící motor a převodovku. Je přizpůsoben neustálému rozjíždění v městském provozu a je vyroben s ohledem na nejpřísnější specifikace od výrobců motorů. Zamezuje opotřebení motoru a prodlužuje životnost převodovky. Vyhovuje specifikacím JASO MA2, proti prokluzu mokré spojky ve třech jízdních režimech - rozjezd, akcelerace a ustálená rychlost. Vhodný i pro katalyzátory.

Splňuje specifikace:

API SG/SH/SJ/SL, JASO MA2 M033MOT110


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Motul

 

MOTUL Group je mezinárodním hráčem v oblasti vývoje a výroby vysoce výkonných maziv. Specializuje se na dvě oblasti, které se vzájemně doplňují, ale vyžadují specifické know-how: automobily a průmyslová výroba. Pro každou ze svých dvou hlavních činností má Motul vlastní výzkumné a vývojové laboratoře. Věnuje významné zdroje určené na podporu inovací, díky kterým jde neustále kupředu. Investovala a neustále investuje do kvality, flexibility, bezpečnosti a ochrany zdraví a životního prostředí. Tím se neustále vyvíjí, aby se přizpůsobil výrobě produktů na bázi stále vyspělejších technologií.

Motul má za sebou více než 160 let historie. Více než století a půl nepřetržité činnosti, která umožnila společnosti Motul neustále modernizovat a být v čele technologického pokroku. Ustavičná práce a odhodlání posunuly společnost vpřed do vedoucí pozice ve svém oboru. Společnost má po celém světě vynikající pověst a je všeobecně uznávána pro kvalitu svých výrobků, schopnost inovovat a pro její vliv v závodním světě.

V historii společnosti Motul byli všichni spolupracovníci vždy vedeni pochopením, vášní a úctou. Jsou to spolupracovníci, kteří postavili a nadále budou budovat značku tak, aby neustále dosahovala nejvyšší technickou i lidskou úroveň.

Není pochyb, že nejlepším způsobem, jak oslavit toto výročí, je neustálá podpora firemního ducha, svoboda myšlení a schopnost poučit se ze zkušeností našich průkopníků.