3 hodnocení

Baterie SPEEDS AGM YTX20L-BS (12V, 18Ah)

175 mm x 87 mm x 155 mm (délka x šířka x výška) 12V, 18Ah


 

Skladem (1 ks)
Kód: SB7111
Značka: SPEEDS
2 222 Kč / ks 1 836 Kč bez DPH
Kategorie: Bezúdržbové baterie
Záruka: 2 roky

Bezúdržbové Speeds baterie Vás přesvědčí nejen o své dlouhé životnosti díky zvýšenému počtu nabíjecích cyklů, ale i o vynikajícím startovacím výkonu zejména v extrémních podmínkách. Baterie jsou nasucho přednabité a jsou dodávány s přiloženou neprodyšně uzavřenou nádobkou s elektrolytem. Díky technologii vázaného elektrolytu AGM je baterie pevně uzavřená a proto ji můžete instalovat i v šikmé poloze.

Tyto baterie jsou zcela bezúdržbové a kontrola, nebo dolévání kompletně odpadá. Bezúdržbové baterie jsou určeny především pro motocykly, čtyřkolky, sněhová vozidla atd.

 

Přehled výhod: 

Nasucho přednabité včetně elektrolytu

Dlouhá životnost a vynikající startovací výkon

Při naklonění nedochází k úniku kapaliny

Zcela bezúdržbová, není potřeba žádná kontrola a dolévání


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
SPEEDS_LOGO_Hintergrund_weiss
 
 
 

SPEEDS je německý výrobce nabízející vysoce hodnotný program s příslušenstvím pro motorkáře a fanoušky čtyřkolek, který se vyznačuje vynikající kvalitou a excelentním poměrem cena - kvalita. U všech jejich produktů je kladen důraz především na bezpečnost, velice dobré provedení a perfektní design.

Jejich rozsáhlý sortiment sahá od klasického příslušenství až po speciální designové příslušenství pro motocykly, skútry a čtyřkolky. Kromě toho se toto příslušenství stále rozšiřuje.