Neohodnoceno

Boční hliníkový moto kufr SHAD TERRA TR36R 36 litrů / pravý

14 dnů od objednání
Kód: D0TR36100R
Značka: SHAD
9 190 Kč / ks 7 595 Kč bez DPH
Kategorie: Boční kufry SHAD
Záruka: 2 roky

Boční pravý kufr TR36L je navržen, zkonstruován a vyroben přímo ve španělské Barceloně. Disponuje kapacitou 36 litrů. Kufr je vyroben z kované hliníkové slitiny, tedy z pevnějšího a lehčího typu hliníku. Dosáhlo se tak minimální hmotnosti s maximální odolností. Panty jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISI 304. Kufr můžete bez problémů položit na zem aniž by se převrátil a ochranné ABS hrany ho chrání před případnými nárazy. Díky důmyslně navrženému patentovanému systému zamykání TERRA Lock System, je možné jednou rukou kufr jednoduše uzamknout a v případě potřeby rychle a bez nářadí sejmout z nosiče. To vše během několika sekund. Uzamykatelný mechanizmus a zásuvné držadlo je taktéž vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli. Tento systém uzamykání je novou prémiovou verzí od SHAD, který snižuje riziko krádeže. Kufr je dokonale utěsněn proti vniknutí prachu. Maximální ochrana vašeho zařízení i v nejextrémnějších povětrnostních podmínkami je docílena díky voděodolnosti kufru. Boční otevírání je ideální pro příjemné a pohodlné ukládání potřebných věcí. Jeho velká kapacita a prostor disponuje vnitřní výklopnou přihrádkou, která drží věci na svém místě a zároveň zabraňuje v jejich vypadnutí při otevření kufru. Kufr TR36R také obsahuje vnitřní síť, která maximalizuje držení potřebných věcí uvnitř. Hliníkové kufry TERRA od SHAD budou vašimi věrnými společníky za skutečným dobrodružstvím.

Boční kufry TERRA jsou navržena s uchycením k motocyklu prostřednictvím nového systému 4P. Jedná se o nerezovou konstrukci nosiče potažená vysoce tvrzeným metalickým lakem. Díky svému 20 mm průměru je nejsilnějšímu na trhu, poskytuje tak maximální pevnost a odolnost. Nosiče jsou zároveň vyztuženy příčkou pro nejextrémnější jízdy.

Kufr obsahuje sadu 3 zámků a 2 klíče, takže zámky můžete sjednotit společně s bočním levým a zadním vrchním kufrem tak, abyste mohli pro odemčení všech tří kufrů použít jen jeden klíč. Vložka zámku lze u kufru, jako u všech ostatních typů kufrů od značky SHAD, vyměnit za méně než 5 minut.

Na přání je možné vybavit vnitřní cestovní taškou.

 

Seznam modelů, pro které lze použít najdete v přiloženém souboru.Kapacita: 36 litrů

Velikost (š x v x h): 42 x 49 x 28 cm

Maximální zatížení: 10 kg

SideCase se systémem zamykání TERRA Lock System

Boční upevňující 4P systém

Vyroben z kované hliníkové slitiny

Odolný proti nárazu

Voděodolný a utěsněn proti vniknutí prachu

Vnitřní výklopná přihrádka

Vnitřní síť pro maximální zajištění věcí uvnitř kufru

Možnost vnitřní cestovní tašky jako příslušenství (NENÍ SOUČÁSTÍ)


 

Boční hliníkové moto kufry SHAD TERRA TR36L/R, TR47L/R

Hliníkové kufry SHAD TERRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.