Neohodnoceno

Boční hliníkový moto kufr SHAD TERRA TR47L 47 litrů / levý

Momentálně nedostupné
Kód: D0TR47100L
Značka: SHAD
9 281 Kč / ks 7 670 Kč bez DPH
Kategorie: Boční kufry SHAD
Záruka: 2 roky

Boční levý kufr TR47L je navržen, zkonstruován a vyroben přímo ve španělské Barceloně. Disponuje kapacitou 47 litrů. Kufr je vyroben z kované hliníkové slitiny, tedy z pevnějšího a lehčího typu hliníku. Dosáhlo se tak minimální hmotnosti s maximální odolností. Panty jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISI 304. Kufr můžete bez problémů položit na zem aniž by se převrátil a ochranné ABS hrany ho chrání před případnými nárazy. Díky důmyslně navrženému patentovanému systému zamykání TERRA Lock System, je možné jednou rukou kufr jednoduše uzamknout a v případě potřeby rychle a bez nářadí sejmout z nosiče. To vše během několika sekund. Uzamykatelný mechanizmus a zásuvné držadlo je taktéž vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli. Tento systém uzamykání je novou prémiovou verzí od SHAD, který snižuje riziko krádeže. Kufr je dokonale utěsněn proti vniknutí prachu. Maximální ochrana vašeho zařízení i v nejextrémnějších povětrnostních podmínkami je docílena díky voděodolnosti kufru. Boční otevírání je ideální pro příjemné a pohodlné ukládání potřebných věcí. Jeho velká kapacita a prostor disponuje vnitřní výklopnou přihrádkou, která drží věci na svém místě a zároveň zabraňuje v jejich vypadnutí při otevření kufru. Hliníkové kufry TERRA od SHAD budou vašimi věrnými společníky za skutečným dobrodružstvím.

Boční kufry TERRA jsou navržena s uchycením k motocyklu prostřednictvím nového systému 4P. Jedná se o nerezovou konstrukci nosiče potažená vysoce tvrzeným metalickým lakem. Díky svému 20 mm průměru je nejsilnějšímu na trhu, poskytuje tak maximální pevnost a odolnost. Nosiče jsou zároveň vyztuženy příčkou pro nejextrémnější jízdy.

Vložka zámku lze u kufru, jako u všech ostatních typů kufrů od značky SHAD, vyměnit za méně než 5 minut a sjednotit zámky společně s bočními kufry tak, abyste mohli pro odemčení všech tří kufrů použít jen jeden klíč. Sada tří vložek zámku je vždy součástí pravého bočního kufru SideCase.

Na přání je možné vybavit vnitřní cestovní taškou a vnitřní sítí.

 

Seznam modelů, pro které lze použít najdete v přiloženém souboru.Kapacita: 47 litrů

Velikost (š x v x h): 42 x 49 x 34 cm

Maximální zatížení: 10 kg

SideCase se systémem zamykání TERRA Lock System

Boční upevňující 4P systém

Vyroben z kované hliníkové slitiny

Odolný proti nárazu

Voděodolný a utěsněn proti vniknutí prachu

Vnitřní výklopná přihrádka

Možnost vnitřní cestovní tašky jako příslušenství (NENÍ SOUČÁSTÍ)

Možnost instalace vnitřní sítě (NENÍ SOUČÁSTÍ)


 

Boční hliníkové moto kufry SHAD TERRA TR36L/R, TR47L/R

Hliníkové kufry SHAD TERRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.