3 hodnocení

Boční moto kufry SHAD SH23 2x23 litrů

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
14 dnů od objednání 14 dnů od objednání Zvolte variantu
Kód: D0B23100 - D1B23E08 D0B23100 - D1B23E15 Zvolte variantu
Značka: SHAD
5 579 Kč / ks 4 611 Kč bez DPH
Kategorie: Boční kufry SHAD
Záruka: 2 roky

Nové vysoce kvalitní odnímatelné boční kufry značky SHAD typu SideCase.

Atraktivní a robustní kufry značky SHAD typu SideCase s kapacitou 2x23 litrů. Jeden kufr pojme například doplňkové oblečení na motorku nebo umožňuje převézt potřebné věci pro každý den. Má minimální hmotnost, která v důsledku rapidně snižuje chvění a jízda je tak pohodlnější. Jejich inovativní tvary udávají trend, nabízí elegantní a sofistikovaný design, který nezapomíná ani na aerodynamické linie a estetické detaily. Jednou z nejdůležitějších vlastností je nový boční upevňující 3P systém, který se vyznačuje svojí integrovanou lehkou konstrukcí. Díky patentovanému systému zamykání Smart Lock System je možné SideCase SHAD SH36 jednoduše uzamknout a v případě potřeby rychle a bez nářadí sejmout z nosiče. Sériově se Sidecase dodává bez lakovaných krytů. Na přání je možné vybavit barevným krytem jiné barvy.

Kapacita: 2x23 litrů

Velikost (š x v x h): 49,2 x 34,5 x 26,5 cm

Maximální zatížení: 5 kg

SideCase se systémem zamykání Smart Lock System

Kapacita např. pro doplňkové oblečení na moto

Boční upevňující 3P systém

Jedním klíčkem odemknete oba kufry + 1x zámek navíc (možnost osazení na zadní kufr Shad = jedním klíčkem odemknete všechny tři kufry)

Odolný proti nárazu

Voděodolný

Možnost výměny horního barevného krytu (v základu se dodává bez lakovaných krytů)


 

Boční moto kufry Shad SH23

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.