7 hodnocení

Boční moto kufry SHAD SH36 2x36 litrů

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
14 dnů od objednání 14 dnů od objednání 14 dnů od objednání 14 dnů od objednání Zvolte variantu
Kód: D0B36100 - D1B36E21 D0B36100 - D1B36E08 D0B36100 - D1B36E15 D0B36100 - D1B36E17 Zvolte variantu
Značka: SHAD
11 151 Kč 9 216 Kč bez DPH
Kategorie: Boční kufry SHAD
Záruka: 2 roky

Nové vysoce kvalitní odnímatelné boční kufry značky SHAD typu SideCase.

Atraktivní a robustní kufry značky SHAD typu SideCase s velkou kapacitou 2x36 litrů. Jeden kufr pojme například jednu integrální helmu o velikosti XXL. Na svoji velikost má však v porovnání s ostatními bočními kufry minimální hmotnost, v důsledku toho se rapidně snižuje chvění a jízda je tak pohodlnější. Jejich inovativní tvary udávají trend, nabízí elegantní a sofistikovaný design, který nezapomíná ani na aerodynamické linie a estetické detaily. Jednou z nejdůležitějších vlastností je nový boční upevňující 3P systém, který se vyznačuje svojí integrovanou lehkou konstrukcí. Díky patentovanému systému zamykání Smart Lock System je možné SideCase SHAD SH36 jednoduše uzamknout a v případě potřeby rychle a bez nářadí sejmout z nosiče. Sériově se Sidecase dodává s krytem v karbon provedení. Na přání je možné vybavit vnitřním cestovním vakem a případně barevným krytem jiné barvy.

Kapacita: 2x36 litrů

Velikost (š x v x h): 49 x 38 x 33 cm

Maximální zatížení: 10 kg

SideCase se systémem zamykání Smart Lock System

Kapacita např. pro 1 velkou integrální helmu XXL

Boční upevňující 3P systém

Vnitřní dno s gumovým upnutím

Jedním klíčkem odemknete oba kufry + 1x zámek navíc (možnost osazení na zadní kufr Shad = jedním klíčkem odemknete všechny tři kufry)

Odolný proti nárazu

Voděodolný

Možnost vnitřního vaku jako příslušenství (není součástí)

Možnost výměny horního barevného krytu (v základu se dodává s kryty v karbon provedení)


 

Boční moto kufry Shad SH36

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.