1 hodnocení

Taška na nádrž SHAD E10P, 5 litrů

14 dnů od objednání
Kód: X0SE10P
Značka: SHAD
2 385 Kč / ks 1 971 Kč bez DPH
Kategorie: Cestovní tašky SHAD
Záruka: 2 roky

Cestovní taška na nádrž SHAD E10P pro úchytný systém PIN SYSTEM.

Tato kvalitní cestovní taška byla vyvinuta s důrazem na estetiku a funkčnost. Taška je plná funkcí, které Vám zpříjemní zážitek z jízdy. Mezi tyto funkce patří průchod pro nabíjecí port, držák mýtného, vnitřní kapsa a vnitřní bezpečnostní popruh pro bezpečné uložení různých věcí, ramenní popruh a pláštěnka. Je také k dispozici vrchní průhledná kapsa pro uložení mapy nebo navigace tak, abyste z nich mohli pohodlně číst. Taška je osazena voděodolným uzamykatelným zipem, který je uzpůsoben pro manipulaci v rukavicích. Nechybí ani reflexní prvky pro lepší zviditelnění. Polotuhá konstrukce udržuje stálý tvar, i když je taška prázdná, zároveň také chrání uložené věci. Taška je navržena tak, aby zasahovala co nejméně do estetiky motocyklu.

Inovativní PIN SYSTEM zajišťuje bezpečné a snadné uchycení cestovní tašky k motocyklu. Tři nebo čtyři originální šrouby palivového víčka jsou nahrazeny diskrétními šroubovými "kolíky", takže instalace je velmi jednoduchá a trvá jen pár minut. Tento systém byl navržen tak, aby byl lehký, elegantní, funkční a s nejmenším vlivem na vzhled motocyklu.

Kapacita: 5 litrů

Velikost (š x v x h): 22 x 15 x 31 cm

Maximální zatížení: 5 litrů

Materiál: Polyester 600D

Průchod pro nabíjecí port

Voděodolný uzamykatelný zip

Reflexní prvky pro lepší zviditelnění

Polotuhá konstrukce pro udržení tvaru

Vrchní kapsa pro telefon s dotykovým displejem 5,5"

Vnitřní kapsa a vnitřní bezpečnostní popruh

Ramenní popruh a polstrovaná rukojeť pro pohodlnou přepravu

Pláštěnka

Uchycení tašky na motocykl za pouhé 3 minuty

Montážní sada Shad PIN SYSTEM uchycení na nádrž (není součástí - zkontrolujte kompatibilitu motocyklu)


 

Taška na nádrž SHAD E10P

Taška na nádrž SHAD E10P

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.