Chladící kapalina Castrol Radicool SF Premix, 1 Litr

Kód: 193350256
Neohodnoceno
Značka: CASTROL
190 Kč / ks 157 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Castrol Radicool SF Premix je chladící kapalina s dlouhodobým účinkem založená na bázi monoetylenglykolu a vybraných inhibitorů koroze na bázi organických kyselin. V porovnání s konvenčními chladicími kapalinami, Castrol Radicool SF Premix neobsahuje silikáty, aminy, nitrity ani fosfáty a další anorganické inhibitory koroze. Poskytuje excelentní ochranu proti korozi především motorů, které jsou konstruovány z lehkých slitin. Je vhodná pro širokou škálu výrobců motocyklů a automobilů.

Castrol Radicool SF Premix pracuje napříč všech provozních teplot a nabízí efektivní chlazení motoru za každého ročního období. Castrol Radicool SF Premix chrání proti mrazu až do teploty -37 °C.

Použití:

Speciální aditivace použitá v produktu Castrol Radicool SF Premix umožňuje delší výměnné intervaly s excelentní ochranou proti korozi, zanášení chladicího systému, přehřívání a zamrzání. Je obzvláště vhodná pro motory ze slitiny železa, hliníku, mědi nebo kombinaci těchto materiálů. Rovněž je kompatibilní se všemi standardními materiály hadic a těsnění používaných v chladicích systémech.

Castrol Radicool SF Premix může být provozován s delším výměnným cyklem až 3 roky v závislosti na doporučení výrobce vozu.

Poskytuje excelentní ochranu proti kavitační korozi, zajišťuje mazání vodní pumpy, snižuje opotřebení a hluk.

Aditivační technologie použitá v tomto produktu předchází tvorbě vodního kamene, který je důsledkem použití tvrdé vody, což snižuje pravděpodobnost zanesení chladiče a omezení průtoku chladicí kapaliny.

Výhody:

  • Četná schválení výrobců motocyklů a automobilů
  • Chrání chladící soustavu až po 3 roky
  • Excelentní ochrana proti mrazu
  • Účinné mazání vodního čerpadla
  • Kompatibilní s běžnými těsnícími materiály a materiály, které jsou používány v chladících soustavách
  • Obsahuje hořký denaturační prostředek

 

Splňuje specifikace:

VW G12 Plus / G12+, VW 774 D/F, MAN 324 SNF, MB 325.3, Renault 41-01-001, Ford WSS-M97B44-C, ASTM D3306 (III), ASTM D4985

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící kapaliny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

Castrol

 

Castrol je předním světovým výrobcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily a motocykly, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 40 zemích. V oboru automobilových maziv (kam patří oleje pro dvoutaktní i čtyřtaktní motocyklové motory a pro benzinové i dieselové automobilové motory) jejich produkty zahrnují širokou škálu olejů pro manuální i automatické převodovky, řetězová maziva a vosky, chladicí, podvozkové a brzdové kapaliny, plastická maziva i čisticí a údržbové prostředky. Dodávají také produkty pro zemědělské stroje, elektrárny, průmysl a námořní dopravu. Všechny jejich produkty prošly procesem globální chemické registrace a vyhovují předpisům všude, kde se používají. Díky 13 vlastním střediskům výzkumu a vývoje se nachází na čele technologického pokroku a každý rok připravují a testují stovky nových produktů. V úzké spolupráci s předními oborovými výrobci automobilů dodávají širokou škálu maziv určených pro konkrétní provozní podmínky a prostředí.