Neohodnoceno

[25] Hadice / nová verze (FIG31) - Hyosung GV 250

3 týdny od objednání
Kód: 44236HJ8230
Značka: HYOSUNG
108 Kč / ks 89 Kč bez DPH

POZOR:

Nová verze dílu, stará se již nevyrábí. Při objednávce tohoto dílu je zapotřebí objednat i tyto díly:

Hadice k sání / nová verze

Palivové čerpadlo / nová verze

 

POPIS MONTÁŽE:

1) Nainstalujte nové palivové čerpadlo.

2) Připojte stávající palivovou hadici od palivového kohoutu k vývodu palivového čerpadla, který je označen šipkou směřující dovnitř čerpadla.

3) Dále připojte palivovou hadici určenou ke karburátoru k vývodu palivového čerpadla, který je označen šipkou směřující ven z čerpadla.Druhou stranu palivové hadice připojte ke karburátoru.

4) Připojte hadici určenou k sání k vývodu palivového čerpadla, který je označen písmenem "P".  Druhou stranu hadice připojte k vývodu příruby sání předního válce. V případě, že není ještě příruba sání instalována, je nutné také objednat.

Příruba sání

5) Izolujte elektrický konektor na kabelovém svazku, který byl dříve zapojen k elektrickému palivovému čerpadlu.

6) Můžete odstranit relé palivového čerpadla. Není však nutné.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hyosung

 

Hyosung je jihokorejský výrobce motocyklů, skútrů, čtyřkolek, ale je také výrobcem součástí a komponentů pro automobily a motocykly ostatních významných značek. Roku 1978 začal Hyosung produkovat motocykly značky Suzuki, díky licenci pro jihokorejský trh. Výroba se prováděla v jejich vlastní továrně v Changwonu. Za dalších 8 let, roku 1986 založili své vlastní vývojové centrum v Hamamatsu v samotném Japonsku, kde od následujícího roku začala výroba prvních motocyklů pod samotnou značkou. Postupem času se začali zaměřovat na motocykly s motory o větším obsahu (650 ccm a v plánu jsou i 1000 ccm). Následně roku 2005 otevřel Hyosung ředitelství ve státě Georgia v USA. V roce 2014 ji pak získala společnost Kolao Holdings a název byl změněn na KR Motors. Motocykly jsou ale stále vyráběné pod zavedenou značkou Hyosung. Stejně jako jiné společnosti nabízí i tato společnost elektrické skútry. Společnost KR Motors se s touto značkou snaží naplňovat svoji pozici na světovém trhu a nadále se zasazovat o technologický pokrok, aby splňovala a překonala očekávání svých zákazníků po celém světě, jako za posledních 43 let.