Neohodnoceno

Boční moto kufry GIVI 2x22 litrů

Skladem (1 pár)
Kód: E22N
Značka: GIVI
3 987 Kč / pár 3 295 Kč bez DPH
Kategorie: Hyosung GT 125 N
Záruka: 2 roky

Novinka roku 2014, vysoce kvalitní odnímatelné boční kufry značky GIVI typu SideCase.

Robustní kufry značky GIVI typu SideCase s kapacitou 2x22 litrů. Jeden kufr pojme například doplňkové oblečení na motorku nebo umožňuje převézt potřebné věci pro každý den . Nosnost jednoho kufru je 5 kg. Sidecase se dodává pouze v černém provedení. Ideální pro menší motocykly nebo pokud nechcete mít motocykl širší než jsou samotná řidítka

Kapacita: 2x22 litrů

Velikost (š x v x h): 47,5 x 37 x 22,5 cm

Maximální zatížení: 5 kg

Kapacita např. pro doplňkové oblečení na moto 

Odolný proti nárazu

Voděodolný


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

GIVI

 

Značka GIVI svou historii začala psát v roce 1978, a to díky iniciativě jeho zakladatele, pana Giuseppe Visenzi. Jako jezdec Moto GP v roce 1969 v průběhu několika sezón, vyhrál třetí místo v šampionátu v objemu 350ccm. Po tomto šampionátu se rozhodl odejít ze světa motocyklových závodů a začal svoji činnost jako podnikatel. Podpořen velkou vášní a odhodláním, se pan Visenzi zcela ponořil do výroby motocyklových doplňků. A právě díky této vášni založil značku GIVI, která se rychle stala známou a vyhlášenou na národní i mezinárodní úrovni, až se nakonec stala pevnou a inovační ikonou v motocyklovém světě. 

V současné době představuje dobře organizovanou celosvětově známou společnost, která je schopna dohlížet na globální trh se svou rozsáhlou distribuční sítí. Posláním značky GIVI je závazek vyrábět, realizovat a distribuovat kvalitní produkty, které mohou zlepšit vybavení motocyklu a motorkáře v oblasti bezpečnosti a technické výkonnosti. Prostřednictvím těch nejlepších technologií, chce poskytovat velkou bezpečnost a potěšení pro lidi po celém světě milující motocykly a tento životní styl.