Neohodnoceno

Hands-free SHAD BC01

14 dnů od objednání
Kód: X0BC01
Značka: SHAD
1 148 Kč / ks 949 Kč bez DPH
Kategorie: Interkomy a Hands-free
Záruka: 2 roky

Komunikační systémy značky SHAD jsou speciálně navrženy tak, aby nabízely bezpečnou komunikaci během jízdy na motocyklu. Komunikace probíhá zcela legální cestou prostřednictvím vašeho Smartphonu, čímž je vaše cesta bezpečnější a zábavnější. 
Instalace je snadná, systém je navržen tak, aby byl kompletně integrován do přilby. Model SHAD BC01 nabízí snadné Handsfree propojení s telefonem, GPS připojení a společně se sadou BC03 nabízí i funkci interkomu, který umožňuje snadnou a bezpečnou komunikaci mezi řidičem a spolujezdcem. Systém spárujete jednoduše pomocí Bluetooth a pak už jen přijímáte své hovory snadno a bezpečně. Veškeré ovládání probíhá pomocí jednoho multifunkčního tlačítka.
Systém BC01 také nabízí funkci Dual Link (dvojitého propojení). Funkce Dual Link udržuje stálé připojení k telefonu, i když současně funguje společně se sadou BC03 jako interkom.

Jedno sluchátko

Připojení pomocí Bluetooth

Handsfree připojení ke Smartphonu / GPS (u Smartphonu: pouze volání, nepodporuje navigaci pomocí aplikace)

Interkom - komunikace mezi řidičem a spolujezdcem (pouze pokud je připojeno k sadě BC03)

Použití garantované až do rychlosti 80 km/hod.

Výdrž v pohotovostním režimu až 200 hod./ při hovoru 7 hod.

Dosah interkomu až 10 m (pouze pokud je připojeno k sadě BC03)

Dual Link (dvojité připojení)

Balení obsahuje jednu sadu sluchátka (např. pro jednoho řidiče). Pro použití interkomu musíte zakoupit i jednu sadu BC03.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.