Neohodnoceno

Hands-free SHAD BC22 pro integrální helmu

Momentálně nedostupné
Kód: X0BC22
Značka: SHAD
1 849 Kč / ks 1 528 Kč bez DPH
Kategorie: Interkomy a Hands-free
Záruka: 2 roky

Komunikační systémy značky SHAD jsou speciálně navrženy tak, aby nabízely bezpečnou komunikaci během jízdy na motocyklu. Komunikace probíhá zcela legální cestou prostřednictvím vašeho Smartphonu, čímž je vaše cesta bezpečnější a zábavnější. 
Instalace modelu SHAD BC22 je snadná, systém je navržen tak, aby byl kompletně integrován do celoobličejové přilby díky flexibilnímu kabelu mikrofonu pro snadnější upevnění. Model SHAD BC22 nabízí snadné Handsfree propojení s telefonem, GPS připojení, poslech hudby a společně se sadou BC03 nabízí i funkci interkomu, který umožňuje snadnou a bezpečnou komunikaci mezi řidičem a spolujezdcem. Systém spárujete jednoduše pomocí Bluetooth a pak už jen přijímáte své hovory snadno a bezpečně. Veškeré ovládání probíhá pomocí jednoho multifunkčního tlačítka.
Systém BC22 navíc nabízí funkci hlasového ovládání a funkci Dual Link (dvojitého propojení). Funkce Dual Link udržuje stálé připojení k telefonu, i když současně funguje společně se sadou BC03 jako interkom.

Dvojitá sluchátka

Hlasové ovládání

Flexibilní kabel mikrofonu

Připojení pomocí Bluetooth

Handsfree připojení ke Smartphonu / GPS

Poslech hudby - Mono

Interkom - komunikace mezi řidičem a spolujezdcem (pouze pokud je připojeno k sadě BC03)

Použití garantované až do rychlosti 80 km/hod.

Výdrž v pohotovostním režimu až 200 hod./ při hovoru 7 hod.

Dosah interkomu až 10 m (pouze pokud je připojeno k sadě BC03)

Dual Link (dvojité připojení)

Balení obsahuje jednu sadu sluchátek (např. pro jednoho řidiče). Pro použití interkomu musíte zakoupit i jednu sadu BC03.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.