2 hodnocení

Interkom a hands-free SHAD BC03

Skladem (1 ks)
Kód: X0BC03
Značka: SHAD
1 855 Kč / ks 1 533 Kč bez DPH
Kategorie: Interkomy a Hands-free
Záruka: 2 roky

Komunikační systémy značky SHAD jsou speciálně navrženy tak, aby nabízely bezpečnou komunikaci během jízdy na motocyklu. Komunikace probíhá zcela legální cestou prostřednictvím vašeho Smartphonu, čímž je vaše cesta bezpečnější a zábavnější. 
Instalace je snadná, systém je navržen tak, aby byl kompletně integrován do přilby. Model SHAD BC03 je nejkomplexnější, protože zahrnuje Handsfree propojení s telefonem, GPS připojení, poslech stereo hudby a funkci interkomu, který umožňuje snadnou a bezpečnou komunikaci mezi řidičem a spolujezdcem. Systém spárujete jednoduše pomocí Bluetooth a pak už jen přijímáte své hovory snadno a bezpečně. Veškeré ovládání probíhá pomocí jednoho multifunkčního tlačítka.
Systém BC03 navíc nabízí funkci hlasového ovládání a funkci Dual Link (dvojitého propojení). Funkce Dual Link udržuje stálé připojení k telefonu, i když současně funguje jako interkom.

Dvojitá sluchátka

Hlasové ovládání

Připojení pomocí Bluetooth

Handsfree připojení ke Smartphonu / GPS

Poslech hudby - Stereo

Interkom - komunikace mezi řidičem a spolujezdcem

Použití garantované až do rychlosti 80 km/hod.

Výdrž v pohotovostním režimu až 200 hod./ při hovoru 7 hod.

Dosah interkomu až 10 m 

Dual Link (dvojité připojení)

Balení obsahuje jednu sadu sluchátek (např. pro jednoho řidiče). Pro použití interkomu musíte zakoupit dvě sady BC03 nebo jednu sadu BC03 společně s Handsfree sadou BC02.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.