Neohodnoceno

Interkom a hands-free SHAD UC03

14 dnů od objednání
Kód: X0UC03
Značka: SHAD
2 341 Kč / ks 1 935 Kč bez DPH
Kategorie: Interkomy a Hands-free
Záruka: 2 roky

Komunikační systémy značky SHAD jsou speciálně navrženy tak, aby nabízely bezpečnou komunikaci během jízdy na motocyklu. Komunikace probíhá zcela legální cestou prostřednictvím vašeho Smartphonu, čímž je vaše cesta bezpečnější a zábavnější. 
Instalace je snadná, systém je navržen tak, aby byl kompletně integrován do přilby. Model SHAD UC03 je nejkomplexnější, protože zahrnuje Handsfree propojení s telefonem, GPS připojení, poslech stereo hudby a funkci interkomu, který umožňuje snadnou a bezpečnou komunikaci mezi řidičem a spolujezdcem. Systém spárujete jednoduše pomocí Bluetooth a pak už jen přijímáte své hovory snadno a bezpečně. Lze připojit až dvě zařízení najednou. Můžete tak poslouchat například příkazy GPS navigace z jednoho zařízení a z druhého pak hudbu. Ovládání probíhá pomocí jednoho multifunkčního tlačítka. Systém UC03 navíc nabízí funkci hlasového ovládání a funkci Dual Link (dvojitého propojení). Funkce Dual Link udržuje stálé připojení k telefonu, i když současně funguje jako interkom. Nový LED indikátor zjednodušuje používání a zvyšuje bezpečnost jízdy.

 

Vhodné pro všechny typy přileb (integrální, výklopné, atd.)

Dvojitá sluchátka

Hlasové ovládání

Připojení pomocí Bluetooth

Možnost připojení až dvou zařízení najednou

Připojení ke všem Bluetooth zařízením - GPS, telefony, MP3 přehrávače

Poslech hudby - Stereo

Interkom - komunikace mezi řidičem a spolujezdcem

LED indikátor

Použití garantované až do rychlosti 80 km/hod.

Výdrž v pohotovostním režimu až 60 hod./ při hovoru 7 hod.

Doba nabíjení 2 hod.

Frekvence 2,4 GHz

Dosah interkomu až 10 m 

Dual Link (dvojité připojení)

Balení obsahuje jednu sadu sluchátek (např. pro jednoho řidiče). Pro použití interkomu musíte zakoupit dvě sady UC03 nebo jednu sadu UC03 společně s Handsfree sadou UC02, BC01, BC02, BC03, BC22.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.