Neohodnoceno

Nosič zadního kufru SHAD (Kymco New Downtown 125 - r.v. 2015 - 2019)

Pro motocykly Kymco New Downtown 125 - r.v. 2015 - 2019


 

Skladem (1 ks)
Kód: K0DW15ST
Značka: SHAD
1 442 Kč / ks 1 192 Kč bez DPH
Kategorie: Kymco
Záruka: 2 roky

Značka SHAD také vyrábí kovové nosiče na kufry speciálně navržené pro konkrétní značku a model motocyklu s přihlédnutím na jeho vlastnosti. Výsledkem jsou vysoce kvalitní výrobky umožňující pohodlnou a snadnou montáž s důrazem na bezpečnost. 

Popis a plánek instalace naleznete v přiložených souvisejících souborech výše.

Pro upevnění zadního kufru typu TopCase je nutné na nosič instalovat upínací plotnu (adaptér) Vámi zvoleného kufru. Až pak lze na plotnu upevnit samotný kufr. Upínací plotna je vždy součástí nově zakoupeného kufru SHAD typu TopCase.

Nosič samozřejmě obsahuje i montážní sadu.

Tento nosič je vhodný pro všechny modely kufrů SHAD typu TopCase.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.