Neohodnoceno

Mazivo řetězů CASTROL Chain Lube Racing, 400 ml

Skladem (3 ks)
Kód: 192960049
Značka: CASTROL
224 Kč / ks 185 Kč bez DPH
Kategorie: Péče a údržba o motocykl
Záruka: 2 roky

Castrol Chain Lube Racing je mazivo ve spreji navrženo a testováno pro vysoký výkon a závodní podmínky. Je to revoluční syntetické mazivo, které nastavuje nový standard v mazání řetězů. Byl vytvořen tak, aby chránil proti korozi za pomocí speciálních přísad a aby zamezil odstřiku maziva z řetězu a smývání vodou, a zanechal celistvou ochrannou vrstvu proti agresivním látkám. Lze ho použít na zakryté i nekryté řetězy, kterými jsou vybaveny silniční a terénní motocykly. Je vhodný pro standardní řetězy a řetězy s O, X a Z - kroužky, kterými jsou vybaveny motocykly předních evropských, japonských a korejských výrobců.

Vlastnosti

  • Vhodný pro standardní řetězy a pro řetězy s O a X kroužky.
  • Utváří dlouho trvající suchý polo-průhledný mazací film s vynikající odolností vůči odstředivým silám a smývání vodou.
  • Snížené tření na všech součástkách řetězu snižuje jeho provozní teplotu a prodlužuje jeho životnost.
  • Nabízí dokonalou ochranu proti korozi způsobenou vlhkostí a solí.
  • Zajišťuje minimální prodloužení řetězu a opotřebení řetězových kol.
  • Testovaný v sérii Grand Prix

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 

Castrol

 

Castrol je předním světovým výrobcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily a motocykly, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 40 zemích. V oboru automobilových maziv (kam patří oleje pro dvoutaktní i čtyřtaktní motocyklové motory a pro benzinové i dieselové automobilové motory) jejich produkty zahrnují širokou škálu olejů pro manuální i automatické převodovky, řetězová maziva a vosky, chladicí, podvozkové a brzdové kapaliny, plastická maziva i čisticí a údržbové prostředky. Dodávají také produkty pro zemědělské stroje, elektrárny, průmysl a námořní dopravu. Všechny jejich produkty prošly procesem globální chemické registrace a vyhovují předpisům všude, kde se používají. Díky 13 vlastním střediskům výzkumu a vývoje se nachází na čele technologického pokroku a každý rok připravují a testují stovky nových produktů. V úzké spolupráci s předními oborovými výrobci automobilů dodávají širokou škálu maziv určených pro konkrétní provozní podmínky a prostředí.