Neohodnoceno

Převodový olej MOTUL GEAR COMPETITION 75W-140, 1 Litr

14 dnů od objednání
Kód: 191260060
Značka: MOTUL
566 Kč / ks 468 Kč bez DPH
Kategorie: Převodové oleje
Záruka: 2 roky

Vlastnosti:

Barva Vizuálně Modrá
Stupeň viskozity SAE J306 75W-140
Hustota při 20°C (68°F) ASTM D1298 0,903
Viskozita při 40°C (104°F) ASTM D445 170 mm²/s
Viskozita při 100°C (212°F) ASTM D445 24,7 mm²/s
Viskozitní index ASTM D2270 178
Bod vzplanutí ASTM D92 212°C / 413°F
Bod tuhnutí ASTM D97 -36°C / -33°F

Použití:

100% syntetický olej pro závodní vozidla na bázi esterové technologie pro všechny hypoidní diferenciály se samosvorným systémem, převodovky s integrovaným samosvorným diferenciálem, mechanické převodovky, synchronizované nebo nesynchronizované převodovky, redukční převodovky pracující při otřesech, vysokém zatížení a nízké rychlosti otáček nebo při mírném zatížení a vysoké rychlosti otáček.

Speciálně navržen pro převodovky závodních strojů: plochá dráha, rallye, terénní závody atd.
Všechny hypoidní diferenciály se samosvorným systémem, převodovky s integrovaným samosvorným diferenciálem, mechanické převody, synchronizované nebo nesynchronizované převodovky, mechanické převodovky pracující v náročných podmínkách, při vysoké zátěži a při nízkých otáčkách nebo při mírné zátěži při vysokých otáčkách.

0% střihová ztráta: ani v extrémních podmínkách nedochází k přetržení olejového filmu. Stabilní při 140°C po dobu 20 hodin zkoušky střihové stability KRL v souladu s požadavky standardu SAE J306 ve znění aktualizace z července 1998. Extrémně silný mazací výkon, který zajišťuje snížení tření a opotřebení. Viskozitní třída SAE 140 vytváří při vysoké teplotě silný mazací film, který je odolný velmi vysokým teplotám a zároveň snižuje hluk převodového systému. Tekutost při nízkých teplotách umožňuje pohodlnější řazení při studené převodovce. Méně namáhavé používání řadicí páky při řazení. Vhodný pro jakékoli typy těsnění a barevné kovy používané při navrhování převodovek. Chrání proti korozi a pěnění.

Splňuje specifikace:

API GL5 – MUGEN Le Mans 24H – HEWLAND a X-TRAC Japanese GT


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Motul

 

MOTUL Group je mezinárodním hráčem v oblasti vývoje a výroby vysoce výkonných maziv. Specializuje se na dvě oblasti, které se vzájemně doplňují, ale vyžadují specifické know-how: automobily a průmyslová výroba. Pro každou ze svých dvou hlavních činností má Motul vlastní výzkumné a vývojové laboratoře. Věnuje významné zdroje určené na podporu inovací, díky kterým jde neustále kupředu. Investovala a neustále investuje do kvality, flexibility, bezpečnosti a ochrany zdraví a životního prostředí. Tím se neustále vyvíjí, aby se přizpůsobil výrobě produktů na bázi stále vyspělejších technologií.

Motul má za sebou více než 160 let historie. Více než století a půl nepřetržité činnosti, která umožnila společnosti Motul neustále modernizovat a být v čele technologického pokroku. Ustavičná práce a odhodlání posunuly společnost vpřed do vedoucí pozice ve svém oboru. Společnost má po celém světě vynikající pověst a je všeobecně uznávána pro kvalitu svých výrobků, schopnost inovovat a pro její vliv v závodním světě.

V historii společnosti Motul byli všichni spolupracovníci vždy vedeni pochopením, vášní a úctou. Jsou to spolupracovníci, kteří postavili a nadále budou budovat značku tak, aby neustále dosahovala nejvyšší technickou i lidskou úroveň.

Není pochyb, že nejlepším způsobem, jak oslavit toto výročí, je neustálá podpora firemního ducha, svoboda myšlení a schopnost poučit se ze zkušeností našich průkopníků.