Neohodnoceno

Zadní hliníkový moto kufr SHAD TERRA TR37 37 litrů

14 dnů od objednání
Kód: D0TR37100
Značka: SHAD
8 490 Kč / ks 7 017 Kč bez DPH
Kategorie: Zadní kufry SHAD
Záruka: 2 roky

Zadní vrchní kufr TR37 je navržen, zkonstruován a vyroben přímo ve španělské Barceloně. Disponuje kapacitou 37 litrů. Kufr je vyroben z kované hliníkové slitiny, tedy z pevnějšího a lehčího typu hliníku. Dosáhlo se tak minimální hmotnosti s maximální odolností. Panty jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISI 304. Díky důmyslně navrženému patentovanému systému zamykání TERRA Lock System, je možné jednou rukou kufr jednoduše uzamknout a v případě potřeby rychle a bez nářadí sejmout z nosiče. To vše během několika sekund. Uzamykatelný mechanizmus a zásuvné držadlo je taktéž vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli. Tento systém uzamykání je novou prémiovou verzí od SHAD, který snižuje riziko krádeže. Kufr je dokonale utěsněn proti vniknutí prachu. Maximální ochrana vašeho zařízení i v nejextrémnějších povětrnostních podmínkami je docílena díky voděodolnosti kufru a jeho vnitřní pěnové základně omezující pohyb nákladu uvnitř. Spolu s hliníkovými bočními kufry TERRA SideCase od SHAD budou věrnými společníky za skutečným dobrodružstvím.

Pro instalaci kufru je zapotřebí nosič (není součástí balení) pro daný model a značku motocyklu a upínací plotna (adaptér - není součástí balení). Upínací plotnu si můžete vybrat ze dvou verzí, hliníkové nebo standardní verze.

Vložka zámku lze u kufru, jako u všech ostatních typů kufrů od značky SHAD, vyměnit za méně než 5 minut a sjednotit zámky společně s bočními kufry tak, abyste mohli pro odemčení všech tří kufrů použít jen jeden klíč. Sada tří vložek zámku je vždy součástí pravého bočního kufru SideCase.

Na přání je možné vybavit vnitřní cestovní taškou a dvoudílnou opěrkou.

 

Seznam modelů, pro které lze použít najdete v přiloženém souboru.Kapacita: 37 litrů

Velikost (š x v x h): 49 x 42 x 26 cm

Maximální zatížení: 10 kg

TopCase se systémem zamykání TERRA Lock System

Upínací plotna (adaptér) s montážní sadou - NENÍ SOUČÁSTÍ (výběr ze dvou verzí, hliníkové D1BTRPA nebo standardní D1B481PA)

Vyroben z kované hliníkové slitiny

Odolný proti nárazu

Voděodolný a utěsněn proti vniknutí prachu

Možnost vnitřní cestovní tašky jako příslušenství (NENÍ SOUČÁSTÍ)

Možnost instalace dvoudílné opěrky (NENÍ SOUČÁSTÍ)


 

Hliníkové kufry SHAD TERRA

Zadní hliníkový moto kufr SHAD TERRA TR37, TR48

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 

logo-aniversario-shad-80 (2)

 

Značka SHAD patřící pod španělskou společnost NAD, S.L. je známá již po celém světě. Navrhuje, vyrábí a distribuuje sedadla, cestovní kufry a vaky kompatibilní s většinou významných značek motocyklového průmyslu. Spolupracuje s významnými značkami tohoto průmyslového odvětví, setkávají se tak s nejnovějšími technologiemi a konstrukčními problémy a tím získali vedoucí postavení na trhu. Procesy výroby neustále vylepšují ve snaze docílit dokonalého a vysoce kvalitního výrobku. Mezi jejich hlavní katalogové produkty patří horní a boční cestovní kufry, montážní systémy, komfortní sedadla, cestovní vaky a produkty pro terénní vozidla. Díky kvalitě, inovaci a funkčnosti jejich výrobků jsou přítomny ve více jak 70 zemích světa.