Neohodnoceno

Motorový olej CASTROL POWER 1 4T 10W-40, 1 Litr

Skladem (3 ks)
Kód: 193450256
Značka: CASTROL
289 Kč / ks 239 Kč bez DPH
Kategorie: 10W-40
Záruka: 2 roky

Vlastnosti:

  • Syntetická technologie
  • Trizone Technology™ chrání motor, spojku i převodovku
  • Power Release Formula
  • Pro vysoce výkonné sportovní motocykly
  • Zajišťuje výjimečnou akceleraci a výkon se skvělou odezvou na dotek plynu.

Castrol Power 1 4T 10W-40 je moderní olej výjimečné kvality vyvinutý pro moderní čtyřdobé motory. Jeho složení Power Release Formula je speciálně vyvinuto k ochraně motoru vašeho motocyklu před usazeninami, jež snižují jeho výkon. Castrol Power 1 4T 10W-40 obsahuje také Trizone TechnologyTM zajišťující optimální ochranu motoru, spojky a převodovky.

Splňuje specifikace:

API SJ, JASO MA-2, Schváleno pro modely BMW F650, F800 a K1200.

Výkonnost:

Z níže uvedeného grafu je patrné, že olej Castrol Power 1 4T 10W-40, společně se dvěma předními konkurenty na evropském trhu, zajišťují zvýšenou akceleraci oproti běžným dostupným olejům na trhu 20W-50. Je zřejmé, že olej Castrol Power 1 4T 10W-40 nabízí 6,9% zlepšení oproti běžnému produktu na trhu, a tak dovoluje dosáhnout výjimečné akcelerace s okamžitou reakcí na plyn. Graf kromě toho ukazuje, že olej Castrol Power 1 4T 10W-40 vykazuje 2,4% zlepšení oproti konkurenčnímu produktu A, resp. 0,7% zlepšení oproti konkurenčnímu produktu B.


 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 

Castrol

 

Castrol je předním světovým výrobcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily a motocykly, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 40 zemích. V oboru automobilových maziv (kam patří oleje pro dvoutaktní i čtyřtaktní motocyklové motory a pro benzinové i dieselové automobilové motory) jejich produkty zahrnují širokou škálu olejů pro manuální i automatické převodovky, řetězová maziva a vosky, chladicí, podvozkové a brzdové kapaliny, plastická maziva i čisticí a údržbové prostředky. Dodávají také produkty pro zemědělské stroje, elektrárny, průmysl a námořní dopravu. Všechny jejich produkty prošly procesem globální chemické registrace a vyhovují předpisům všude, kde se používají. Díky 13 vlastním střediskům výzkumu a vývoje se nachází na čele technologického pokroku a každý rok připravují a testují stovky nových produktů. V úzké spolupráci s předními oborovými výrobci automobilů dodávají širokou škálu maziv určených pro konkrétní provozní podmínky a prostředí.