Doprava a platby - Česká republika

Způsoby doprav - popis

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete vyzvednout na provozovně firmy K&V Moto v Mladé Boleslavi. 

Obchodní balík - Doprava GLS

Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím zásilkové služby společnosti GLS. Společnost dodá Obchodní balík následující pracovní den po dni podání. V případě nezastižení adresáta je zásilka odvezena na nejbližší depo společnosti GLS a následující dny se opět zkouší doručovat adresátovi. Zboží bude doručeno na fakturační, případně doručovací adresu, které zákazník uvedl v objednávce. O odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu a SMS pokud zákazník při objednávce uvedl telefonní číslo svého mobilu. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby. 

Obchodní balík - Zásilkovna

Zboží je zákazníkovi doručeno na nejbližší pobočku společnosti Zásilkovna, kde si balík osobně vyzvedne. Společnost Zásilkovna dodá Obchodní balík na zvolenou pobočku zákazníkem následující pracovní den po dni podání. O odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu a SMS pokud zákazník při objednávce uvedl telefonní číslo svého mobilu. Vyzvednutí balíku je možné v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby.

 

Způsoby platby - popis

Hotově (Mladá Boleslav)

Platba hotově za objednané zboží při osobním převzetí na provozovně firmy K&V Moto v Mladé Boleslavi.

Převodem (bankovním převodem)

Po odeslání objednávky v internetovém obchodě jsou vygenerovány údaje potřebné pro platbu. Po připsání celkové částky dané objednávky na účet firmy K&V Moto bude zboží expedováno, nebo připraveno k vyzvednutí, spolu s originálem faktury. Není-li objednané zboží po úhradě příslušné částky skladem, zboží bude vyexpedováno hned jak bude obdrženo od výrobce.

Dobírka

Objednané zboží je zasíláno na adresu odběratele nebo na nejbližší pobočku Zásilkovny. Odběratel zboží uhradí zásilkové společnosti GLS při převzetí nebo na pobočce Zásilkovny při vyzvednutí.