Neohodnoceno

Baterie SPEEDS GTX7L-BS (12V, 6Ah)

114 mm x 70 mm x 130 mm (délka x šířka x výška) 12V, 6Ah


 

Skladem (1 ks)
Kód: SB7022
Značka: SPEEDS
987 Kč / ks 816 Kč bez DPH
Kategorie: Bezúdržbové baterie
Záruka: 2 roky

Bezúdržbové Speeds baterie Vás přesvědčí nejen o své dlouhé životnosti, ale i o vynikajícím startovacím výkonu zejména v extrémních podmínkách. Baterie jsou přednabité a jsou dodávány s přiloženou neprodyšně uzavřenou nádobkou s elektrolytem.

Tyto baterie jsou zcela bezúdržbové a kontrola, nebo dolévání kompletně odpadá. Bezúdržbové baterie jsou určeny především pro motocykly, čtyřkolky, sněhová vozidla atd.

Baterie není možné používat v nakloněné poloze, ani tzv. vzhůru nohama! Pro tento účel užití doporučujeme Speeds gelové baterie.

 

Přehled výhod: 

Přednabité včetně elektrolytu

Dlouhá životnost a vynikající startovací výkon

Při naklonění nedochází k úniku kapaliny

Zcela bezúdržbová, není potřeba žádná kontrola a dolévání


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
SPEEDS_LOGO_Hintergrund_weiss
 
 
 

SPEEDS je německý výrobce nabízející vysoce hodnotný program s příslušenstvím pro motorkáře a fanoušky čtyřkolek, který se vyznačuje vynikající kvalitou a excelentním poměrem cena - kvalita. U všech jejich produktů je kladen důraz především na bezpečnost, velice dobré provedení a perfektní design.

Jejich rozsáhlý sortiment sahá od klasického příslušenství až po speciální designové příslušenství pro motocykly, skútry a čtyřkolky. Kromě toho se toto příslušenství stále rozšiřuje.