Historie značky Hyosung

Hyosung je jihokorejský výrobce motocyklů, skútrů, čtyřkolek, ale také výrobcem součástí a komponentů pro automobily a motocykly ostatních významných značek. Roku 1978 začal Hyosung produkovat motocykly značky Suzuki, díky licenci pro jihokorejský trh. Výroba se prováděla v jejich vlastní továrně v Changwonu. Za dalších 8 let, roku 1986 založili své vlastní vývojové centrum v Hamamatsu v samotném Japonsku, kde od následujícího roku začala výroba prvních motocyklů pod samotnou značkou. Hyosung byl také dodavatelem soutěžních motocyklů pro olympiádu v Soulu v roce 1988. Téhož roku také začali vyvážet motocykly do Japonska.

Postupem času se začali zaměřovat na motocykly s motory o větším obsahu (650 ccm a v plánu jsou i 1000 ccm). V roce 1992 začali také vyvážet své motocykly do Evropy a později v roce 1996 společnost získala ISO9001 a začala plnit certifikační požadavky TÜV. V ten samý rok také vyrobila společnost svůj miliontý kus. Roku 2003 se motocyklová výroba v rámci koncernu osamostatnila a vznikla tak společnost Hyosung Motors&Machinery. Následně roku 2005 otevřel Hyosung ředitelství ve státě Georgia v USA. V červnu 2007 celou společnost získala jihokorejská společnost S&T Group (Věda a technologie) a název byl změněn na S&T Motors. V roce 2014 ji pak získala společnost Kolao Holdings a název byl změněn na KR Motors. Motocykly jsou ale stále vyráběné pod zavedenou značkou Hyosung. Stejně jako jiné společnosti nabízí i tato společnost elektrické skútry.

Společnost KR Motors se s touto značkou snaží naplňovat svoji pozici na světovém trhu a nadále se zasazovat o technologický pokrok, aby splňovala a překonala očekávání svých zákazníků po celém světě, jako za posledních 45 let.

Správná cena a bez kompromisů v kvalitě. Hyosung, neuvěřitelně alternativní.